.

GENEL BİLGİLER

Cassiel Hotel Ankara'nın elit semtlerinden biri olan Çankaya'da bulunmaktadır. Tesisimizde modern ve konforlu dizayn edilmiş 55 oda mevcuttur. Otelimiz oda kahvaltı konseptinde açık büfe olarak misafirlerini ağırlamaktadır. Cassiel Hotel Şefik Bursalı müze evine ve Atakule 20 dakika, Botanik parkına 26 dakika,Dikmen Vadisi'ne 28 dakika, Pembe Köşk'e 35 dakika, Arjantin caddesine 38 dakika, Seğmenler parkına, Akun sahnesine ve Karum Avm'ye 42 dakika, Kuğulu parka 4 km uzaklıktadır.

KONAKLAMA

Cassiel Hotel toplamda 55 odası ile hizmet vermektedir. Odaların içerisinde lcd televizon, minibar, klima, saç kurutma makinesi, emanet kasa, direkt hatlı telefon, kablosuz internet mevcuttur. Mİsafirlerin tüm isteklerine karşılık veren otelimizde hem sizin için hem aileniz için konaklama yapabileceğiniz oda seçenekleri yer almaktadır.

AKTİVİTE BİLGİLERİ

Cassiel Hotel, Şefik Bursalı Müze Evi'ne ve Atakule'ye 20 dakika, Botanik parkına 26 dakika,Dikmen Vadisi'ne 28 dakika, Pembe Köşk'e 35 dakika, Arjantin caddesine 38 dakika, Seğmenler parkına, Akun sahnesine ve Karum Avm'ye 42 dakika, Kuğulu parka 4 km uzaklıktadır. Dileyen misafirlerimiz ufak bir Ankara turu atabilirler.

TOPLANTI SALONU

Ankara ziyaretlerinizde iş toplantıları, Seminer ve düğün organizasyonları gibi farklı seçeneklere hizmet veren toplantı salonlarımız yer almaktadır. Organizasyonlarınızda deneyimli ekibimiz ve ekipmanlarımızla sizlere hizmet etmekteyiz.